Mistrzostwa Piotrkowa Skate i BMX

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 9 =
zdjęcie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piotrkowie zaprasza na I Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX. Zawody odbędą się w niedzielę (20.05) na terenie Skate Parku.
Po raz pierwszy płyta piotrkowskiego Skate Parku będzie gościła najlepszych skaterów z całej Polski, a wszystko za sprawą pierwszych Mistrzostw Piotrkowa Trybunalskiego Skate i BMX. Uczestnicy będą rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych: do lat 16 i powyżej 16, z podziałem na dwie konkurencje sportowe: SKATE i BMX.
W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci, młodzież i dorośli. Dodatkową atrakcją Mistrzostw będą pokazy riderów BMX, w tym Mistrza Polski oraz riderów Skate, z pierwszej piątki w Polsce.

Organizatorzy zapewniają jednorazowe szkolenie przed zawodami. Zapisy do udziału w zajęciach szkółki do 20 maja, do godz. 10.00 w miejscu zawodów. Liczba uczestników szkółki ograniczona: szkółka SKATE – do 10 osób, szkółka BMX – do 10 osób.
Zgłoszenia uczestnictwa można dokonać pod nr tel. 44/7327086, 697888268, e-mail: i.nejman@piotrkow.pl lub osobiście w siedzibie Centrum Rekreacyjnego OSiR (ul. Belzacka 108/110, pok.15).

Wzór karty zgłoszeniowej oraz pozostałe oświadczenia dostępne na stronie www.osirpiotrkow.pl. Zapisy również w dniu zawodów w godz.9.00-10.00. Szczegółowy program imprezy na plakacie.
← powrót