Dzisiaj: Poniedziałek 22 paździenika 2018

Nabór na mieszkania na Podzamczu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 5 =
zdjęcie
31 mieszkań na Podzamczu czeka na najemców. Rusza nabór na lokale w nowej kamienicy, która powstanie przy skrzyżowaniu ulic Starowarszawskiej i Jerozolimskiej.
Projekt „Młode Stare Miasto” zakładający rewitalizację piotrkowskiego Podzamcza nabiera tempa. Realizowane są nie tylko projekty z unijnym dofinansowaniem, ale także inwestycje mieszkaniowe.
Przed nami budowa nowych mieszkań, które znajdą się w kamienicy przy skrzyżowaniu ul. Starowarszawskiej oraz Jerozolimskiej w miejscu istniejących zabudowań. Inwestycja będzie realizowana w formule Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

6 grudnia rusza nabór na najem trzydziestu jeden 1-, 2- i 3-pokojowych mieszkań, które będą mieć powierzchnię od 35 do 65 metrów kwadratowych. Budynek będzie podłączony do miejskiej sieci ciepłowniczej, a inwestycja obejmie również budowę wewnętrznego parkingu.
Na parterze znajdą się mieszkania dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz trzy lokale usługowe.
- Zachęcam wszystkich do osiedlenia się w kamienicy. Będzie to miejsce wyjątkowe nie tylko ze względu na klimat Starego Miasta, ale przede wszystkim na bezpośrednie sąsiedztwo mediateki, która powstaje na placu Pofranciszkańskim - zachęca Elżbieta Sapińska, prezes TBS.

Osoby zainteresowane zamieszkaniem w nowej kamienicy od 6 grudnia mogą składać wnioski w siedzibie TBS przy al. 3 Maja 31 (pokój 26) w godz. 8.00-14.30. Szczegóły dotyczące naboru na lokale można znaleźć na stronie www.tbs.piotrkow.pl lub dowiedzieć się w siedzibie spółki.
← powrót