Komunikatkomunikat
  • UWAGA! W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej czasowo niedostępny będzie numer telefonu służby dyżurnej Straży Miejskiej 986. Zgłoszenia można kierować pod numerem telefonii komórkowej 669 997 986.   ∗

Nowi uczniowie "dwunastki"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 3 =
zdjęcie
„Jestem uczniem” – tak oficjalnie mogą o sobie już powiedzieć uczniowie pierwszych klas Szkoły Podstawowej nr 12. We wtorkowe (12.10) popołudnie odbyła się w placówce uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia.
Po miesiącu przygotowań, poznawania szkolnej rzeczywistości oraz praw i obowiązków ucznia, przyszedł czas na oficjalne włączenie do szkolnej społeczności. Tym razem uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia odbyła się w piotrkowskiej „dwunastce”.

Uczniowie złożyli uroczystą przysięgę w obecności dyrekcji, pedagogów, rodziców i zaproszonych gości. Następnie każdy z obecnych pierwszaków został pasowany za pomocą specjalnego szkolnego ołówka, wchodząc tym samym w poczet braci szkolnej.

Obecny na uroczystości prezydent Krzysztof Chojniak życzył wszystkim pierwszakom wielkiej przygody w trakcie zdobywania wiedzy oraz wyjątkowych przyjaźni, które przetrwają na całe życie.

Uroczystość zakończyło artystyczne przedstawienie w wykonaniu uczniów szkoły.
 
← powrót