Ostatni moment na złożenie deklaracji

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 4 =
zdjęcie
Jeszcze tylko do piątku (24.03) można składać deklaracje dofinansowania na wymianę pieców. Dokumenty do Urzędu Miasta złożyło już ponad dwieście osób.
„Program Ograniczania Niskiej Emisji” wprowadzony został przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na lata 2017-2018.

Dofinansowanie może sięgnąć 40 procent kosztów kwalifikowanych i obejmuje m.in. wymianę starych kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej ekologiczne, podłączenie do miejskiej sieci ciepłowniczej oraz zastosowanie pomp ciepła.
Pieniądze pozyskać mogą osoby fizyczne oraz spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe.

Z programu skorzystać mogą także osoby, które w 2015 r. zostały zakwalifikowane do programu „Kawka”. Szczegóły na ten temat dostępne są TUTAJ. Stosowny druk do wypełnienia można uzyskać w Biurze Obsługi Mieszkańców przy Pasażu Karola Rudowskiego 10 lub przy ul. Szkolnej 28 oraz pobrać TUTAJ.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Referacie Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska (ul. Szkolna 28)  lub pod numerami telefonu: 44 732 18 24,  732 18 47 i  732 18 46.
Jak informuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej preferowane będą wnioski od osób, które chcą podłączyć się do miejskiej sieci ciepłowniczej lub sieci gazowej.
← powrót