Dzisiaj: Poniedziałek 20 stycznia 2020

Pereca z deptakami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
zdjęcie
Połączenie z ul. Wojska Polskiego i Al. Kopernika oraz stworzenie deptaków nad Strawą – tak będzie wyglądać przebudowana ul. Pereca. Prace już wystartowały.
Na początku przebudowana będzie infrastruktura techniczna: kanalizacja sanitarna, „deszczówka” oraz wodociąg. Potem zostaną wykonane nowe chodniki, krawężniki,  jezdnie oraz połącznia ul. Pereca z ul. Wojska Polskiego oraz Al. Kopernika.
Po zakończonej inwestycji z ul. Wojska Polskiego będzie możliwy wjazd w ul. Pereca. Z kolei od strony Al. Kopernika będzie możliwy zarówno wjazd, jak i wyjazd.

Powstaną także dwa deptaki podkreślające charakter bulwarów nad rzeką Strawą.
Po stronie zachodniej ulicy Pereca znajdzie się na odcinku od ul. Starowarszawskiej do ul. Garncarskiej, natomiast po wschodniej stronie od ul. Starowarszawskiej do ul. Zamkowej. W związku z powyższym odcinki te będą wyłączone z ruchu kołowego, aby nie powodować uciążliwości wynikających z bezpośredniego tranzytu pomiędzy Wojska Polskiego - Kopernika.

W piątek (19.07) podczas briefingu prasowego Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak oraz Małgorzata Majczyna, Dyrektor Biura Inwestycji i Remontów opowiadali o szczegółach inwestycji. Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania z mediami.
 


Przebudowa ul. Pereca spowodowała zamknięcie ul. Starowarszawskiej (na wysokości ul. Pereca). Z kolei na ul. Zamkowej oraz ul. Garncarskiej występują ograniczenia ruchu. Prosimy kierowców o ostrożną jazdę.
← powrót