Przed nami weekend smaków

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
zdjęcie
Najbliższy weekend (15-16.07) przyniesie prawdziwe doznania kulinarne. To za sprawą Trybunałów Nalewkowych i Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.
Dopiero co za nami wielka myśliwska uczta z dziczyzną w roli głównej, a już nadchodzi kolejne wydarzenie kulinarne dla wszystkich łakomczuchów.

Na dwa dni w sercu Starego Miasta stanie Jarmark Smaków z licznymi kramami, oferującymi kulinarne specjały z różnych regionów Polski. Jarmarkowi będą towarzyszyły pokazy szefów kuchni piotrkowskich restauracji, degustacje oraz występy artystyczne zespołów ludowych.

W tegorocznej odsłonie Trybunałów pojawi się specjalny akcent na 800-lecie, polegający na wydaniu ośmiuset porcji żuru trybunalskiego w 80 minut. Gwiazdą kulinarną sobotniej odsłony Festiwalu będzie Damian Marchlewicz, zwycięzca IV edycji Hell’s Kitchen, będący zarazem szefem kuchni w restauracji „Kamienica”.
Nieodłącznym elementem Festiwalu będą Ogólnopolskie Trybunały Nalewkowe, w trakcie których zostaną zaprezentowane najszlachetniejsze trunki z całej Polski. Zaś ukoronowaniem pierwszego dnia imprezy będzie rozstrzygnięcie konkursu na najlepszą nalewkę.

W niedzielnej odsłonie również nie zabraknie kulinarnych prezentacji i degustacji, którym będą towarzyszyły występy muzyczne i taneczne. A na finał pokaz Beaty Królikiewicz, autorki popularnego bloga kulinarnego pt. „Niebo na talerzu”.
Szczegółowy program poniżej na plakacie.

Załączniki artykułu

← powrót