Dzisiaj: Poniedziałek 24 czerwca 2019

Przedszkoliada Tour 2018 w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 9 =
zdjęcie
14 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego zawitała Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. W sportowych zajęciach w hali Relax udział wzięło blisko dwustu piotrkowskich przedszkolaków.
Zajęcia dla najmłodszych poprowadzili instruktorzy Przedszkoliady oraz sportowcy z lokalnych klubów współpracujących z projektem.
Z przedszkolakami ćwiczyli wicemistrz świata z 2017 roku i zawodnik AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski Mateusz Bernatek, siatkarze klubu PGE Skra Bełchatów - Milan Katić, Aleksandar Nedeljković, Szymon Romać, Robert Węglewski i Kamil Marzec, szczypiorniści klubu PGNIG Superligi Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Marcin Schodowski (reprezentant Polski), Roman Pożarek i Adam Pacześny, a także zawodnicy UKS Niedźwiadek Hokej Bełchatów oraz trenerzy klubu piłki nożnej UMKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

Przedszkoliada Tour, to nie tylko sport, ale także edukacja i rozrywka. Dzieci sięgnęły po kredki, aby w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami: Herlitz i Pelikan rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018.

Aktywne przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii, których uczyły się dzięki Stora Enso.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od Partnerów cyklu; firm Herlitz i Pelikan. Nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem, i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura.
← powrót