Dzisiaj: Wtorek 23 kwietnia 2019

PSAG: atrakcyjne działki czekają

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 6 =
zdjęcie
Dwie atrakcyjne nieruchomości położone przy ulicach Wierzeje i Dalekiej czekają na dzierżawców. Działki, wchodzące w skład Piotrkowskiej Strefa Aktywności Gospodarczej, można wydzierżawić już za 10 gr za metr kwadratowy.
Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej posiada atrakcyjne tereny położone w sąsiedztwie jeziora Bugaj. Pierwsza z działek znajduje się przy ulicy Dalekiej i ma powierzchnię około 1,6225 ha. Druga z działek, o tej samej powierzchni, położona jest przy ulicy Wierzeje.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na wspomnianych nieruchomościach można prowadzić usługi, w tym handel z dużym udziałem zieleni.
Przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na tych terenach mogą przystąpić do przetargu na dzierżawę działki. Cena wywoławcza wynosi 10 gr za metr kwadratowy, a umowa zawierana jest na 10 lat z możliwością przedłużenia.

Oferty w przetargach można składać do:
- 20 sierpnia – na nieruchomość położoną przy ul. Wierzeje;
- 17 września – na nieruchomość położoną przy ul. Dalekiej;
osobiście w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28, w Referacie Gospodarki Nieruchomościami (p. 58, III piętro), bądź drogą pocztową. Więcej informacji pod numerem tel. (44) 732-18-52.
← powrót