Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Quebonafide wystąpi dziś w Piotrkowie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
zdjęcie
Muzyczny autobus Red Bull Music Presents dotarł dziś (12.06) do Piotrkowa Trybunalskiego. Koncert rapera Quebonafide odbędzie się na boisku piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
To już dziś Quebonafide wystąpi przed piotrkowską publicznością, która wywalczyła pierwsze miejsce w wyścigu miast o koncert rapera w internetowym głosowaniu. Koncert odbędzie się w ramach trasy Red Bull Music Presents: Quebonafide On Tour. Artysta wystąpi przed publicznością na nietypowej scenie – zaaranżowanym specjalnie do tego celu autobusie. W trakcie koncertu będzie można usłyszeć utwory z albumu „Egzotyka”, który już w przedsprzedaży uzyskał status podwójnej platynowej płyty. Do 2018 roku krążek rozszedł się w ponad 60 tys. egzemplarzach. Album był najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce w 2017 roku.

Quebonafide to pseudonim sceniczny Kuby Grabowskiego, który szturmem wdarł się do polskiej sceny rapowej. Pochodzący z Ciechanowa raper zdobył serca fanów dzięki autentyczności zawartej w zwrotkach odnoszących się do współczesnych realiów oraz niesztampowemu podejściu do produkcji utworów.

Koncert rozpocznie się o godzinie 20.30. Otwarcie bram nastąpi już o godzinie 19.00. Liczba miejsc ograniczona. Wstęp bezpłatny. Więcej szczegółów na temat trasy znaleźć można na stronie www.redbullmusic.pl/quebonafide.
← powrót