Remont chodnika na Wroniej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Rozpoczęła się wymiana chodnika na ulicy Wroniej, wzdłuż bloku nr 55/59. To kolejny przykład tegorocznej inwestycji realizowanej z myślą o mieszkańcach konkretnych osiedli.
Tegoroczne inwestycje drogowe to nie tylko remonty głównych arterii miasta. To także wiele prac wykonywanych na osiedlowych uliczkach. Ich celem jest nie tylko poprawa estetyki, ale przede wszystkim bezpieczeństwa poruszających się po nich codziennie mieszkańców. W zeszłym tygodniu informowaliśmy o wymianie jezdni na ulicy Wyspiańskiego. Teraz przyszła kolej na wymianę chodnika na ulicy Wroniej.
- Remonty głównych ulic są ważne, ale dla każdego najważniejsze jest jego najbliższe otoczenie, dlatego każdego roku remontujemy zniszczone chodniki, krawężniki, czy jezdnie znajdujące się na osiedlach - komentuje wiceprezydent Adam Karzewnik.

Drogowcy rozpoczęli prace od demontażu płyt betonowych oraz rozbiórki krawężników. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie podłoża, a następnie ułożenie nawierzchni z kostki betonowej oraz nowych obrzeży.

Ulica Wyspiańskiego i Wronia nie są jedyne, które znalazły się na tegorocznej liście inwestycji i remontów. Drogowcy pojawią się także (lub już pracują)m.in. na ulicach: Asnyka, Rzemieślniczej, Pereca, Kasztelańskiej, Działkowej, Doroszewskiego, Paderewskiego, Sienkiewicza, Próchnika, Kostromskiej, Wyspiańskiego i Wierzeje.
← powrót