Romantyczny spektakl w Muzeum

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 2 =
zdjęcie
„Kobieta i mężczyzna... czyli powiedz mi jak mnie kochasz” to tytuł spektaklu, na który z okazji zbliżających się walentynek zaprasza piotrkowskie Muzeum. Już w niedzielę (11.02) przed piotrkowską publicznością wystąpią: Dariusz Jakubowski, Katarzyna Thomas  i Piotr Szafraniec.
Spektakl będzie poetycko-muzyczną podróżą w poszukiwaniu spełnienia miłości. Inspiracją dla będą miłosne tematy z poezji od E. Dickinson, zmysłowej Pieśni nad Pieśniami, szekspirowskich Sonetów, oraz współczesnych twórców: Szymborskiej, Gałczyńskiego czy Baczyńskiego.

- „Kobieta i mężczyzna…” to wspólna podróż artystów i widzów. Wędrówka przez style i epoki. Spektakl miesza formy, by jeszcze bardziej wydobyć sens.  Bo formy i kostiumy się zmieniają, a sens pozostaje wieczny - połączenie człowieka z człowiekiem. Miłość, to ów szekspirowski (…)„znak wzniesiony wiecznie nad bałwany, bez drżenia w twarz patrzący sztormom i gwiazda zbłąkanych łodzi”. Przychodzi spoza czasu i przestrzeni, z innego porządku, ale tu na ziemi ma się urealnić – zaprasza Marta Walak, dyrektor Muzeum.

Spektakl rozpocznie się o godz. 17:00. Wstęp wolny.
← powrót