Składy Rad Osiedli

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 3 =
zdjęcie
Za nami wybory do Rad Osiedli. Swoich przedstawicieli do jednostek pomocniczych gminy wybrano na dziewięciu osiedlach.
Składy rad osiedli przedstawiają się następująco:

Rada Osiedla „Leśna”: Marzanna Andrzejczyk, Marcin Cieślik, Aneta Gabrych, Iwona Gretka, Krzysztof   Łapiński, Piotr  Procho, Sławomir Procho, Piotr Ratajski, Zofia Robaszek, Ewa Siuto, Bogdan Stefańczyk, Piotr Tomczyk, Agnieszka Trajdos, Piotr Trajdos oraz Tadeusz Wąs.

Rada Osiedla „Piastowskie”: Agnieszka Czerwonka, Irena Dzwonnik-Krystman, Ewa Gaworczyk,  Marlena Grzybowska, Sławomir Hochbaum, Elżbieta Kowalczyk, Piotr Kozłowski, Jarosław Krak, Anna Ratalewska, Jolanta Rycerz-Mojsiejów, Jacek Sokalski, Wiesława Szulc, Iwona Trzepadłek,  Ewa Wężyk, Ewa Wójcik.  

Rada Osiedla „Południe”: Joanna Filipiak, Iwona Harlejczyk, Krzysztof Harlejczyk, Agnieszka Horschwald, Krystyna Jażdż-Banaszewska, Jolanta Kawińska, Dariusz Krawczyk, Janina Krawczyk, Katarzyna Lodzińska, Joanna Marchwińska, Alina Możdżeń, Elżbieta Możdżeń, Wiesława Olejnik, Lidia Szewczyk oraz Marek Trzaskacz.

Rada Osiedla „Szczekanica”: Przemysław Antczak, Grzegorz Furmaniuk, Renata Gaj, Małgorzata Kowalska, Antoni Łuczyński, Janusz Maczugowski, Jacek Marcinkowski, Rafał Michalski, Tadeusz Mróz, Leszek Olejnik, Jarosław Olszewski, Krzysztof Pabich, Marzenna Rumińska-Filipek, Zbigniew Stachowiak, Artur Wolski.

Rada Osiedla „Wronia”: Anna Bańska, Barbara Haładaj, Teresa Karolczyk, Krystyna Kosińska, Marek Krawczyk, Zbigniew Królikiewicz, Zdzisław Kubiak, Jacek Łabuziński, Stanisław Matyjaszczyk, Szymon Miazek, Ewa Okońska, Barbara Robert, Wiesława Stangiewicz, Adam Wawrzyńczak oraz Mariusz Zawadka.

Rada Osiedla „Przyszłość”: Mirosława Błachowicz, Dariusz Bułaciński, Anna Chamernik, Grażyna Gawryszczak, Beata Grabowiecka, Zofia Kaźmierska, Witold Kębłowski, Mieczysław Kędziora, Dorota Łukasik, Łukasz Mękarski, Jolanta Nieśmiałek, Marek Rudzki, Krystyna Słomka, Joanna Urbaniak, Paweł Wojtania.

Rada Osiedla „Wyzwolenia”: Barbara Filipek, Jerzy Gałas, Zofia Górczyńska, Mariusz Hereng, Elżbieta Kocot, Bolesław Krysztoforski, Jadwiga Libiszewska, Barbara Nowak, Zbigniew Paradowski, Anna Sojczyńska, Ryszard Sojczyński, Tomasz Sokalski, Maria Stolarska, Bohdan Wroński, Danuta Zochniak.

Rada Osiedla „Wierzeje”: Ewa Ciszewska-Bombska, Krystyna Czechowska, Arkadiusz Efenberg, Tomasz Forma, Bogdan Gątkowski, Renata Gliszczyńska, Waldemar Grudzień, Piotr Matyjaszewski, Barbara Papiernik, Anetta Ronc, Piotr Stobiecki, Artur Szczegielniak, Janusz Traczyk, Elżbieta Witkowska, Piotr Wawrzynkowski.

Rada Osiedla „Krakowskie Przedmieście-Sulejowska”: Zbigniew Gołota, Tadeusz Karcz, Anna Kowalska, Stefan Kraś, Katarzyna Krawiec, Grzegorz Lorek, Paulina Malec, Anna Para, Ludomir Pencina, Małgorzata Pingot, Aleksandra Rozpędek, Paweł Stachera, Kamil Szulc, Stanisław Świech, Sylwia Więcławska.
 
Z kolei ze względu na brak kworum swoich przedstawicieli nie wybrali mieszkańcy osiedli: Słowackiego Północ, Belzacka, Armii Krajowej, Centrum oraz Łódzka-Wysoka-Sadowa.
Na tych osiedlach zorganizowane zostaną ponowne wybory. O ich terminie poinformujemy na stronie www.piotrkow.pl.
← powrót