Ślubowanie w „trzynastce”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
zdjęcie
Szkoła Podstawowa nr 13 to kolejna placówka, która już oficjalnie może poszczycić się nowymi uczniami. Wczoraj (8.10) odbyło się uroczyste ślubowanie pierwszych klas.
Najważniejszym momentem uroczystości było oczywiście ślubowanie, po którym dyrektor placówki Magdalena Majos pasowała pierwszoklasistów na nowych uczniów trzynastki.

Uroczystość została wzbogacona o część artystyczną, podczas której pierwszaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.
Gośćmi na wczorajszej uroczystości byli wiceprezydent Andrzej Kacperek oraz radna Monika Tera, którzy przekazali na ręce pierwszaków drobne upominki.
- Dzisiejszym dniem rozpoczynacie nowy etap w swoim życiu. Rozpoczynacie przygodę z nauką, która będzie systematycznie wprowadzać was w świat wiedzy. Życzę, aby była to owocna droga, która przyniesie mnóstwo satysfakcji i jak najlepsze wyniki – mówił wiceprezydent Andrzej Kacperek, który podkreślił świetne przygotowanie dzieci do uroczystości.
- Bardzo się cieszę, że mimo młodego wieku potraficie już także pięknie i głośno odśpiewać dwie zwrotki hymnu państwowego. Dla nas dorosłych to wielki powód do dumny – mówił wiceprezydent Kacperek.
← powrót