Dzisiaj: Poniedziałek 24 czerwca 2019

SP 3 i „Ruda” walczą o koncert

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 2 =
zdjęcie
Lalka „Ruda” wykonana przez uczennicę Szkoły Podstawowej nr 3 bierze udział w ogólnopolskim konkursie „Wszystkie Kolory Świata”. Zachęcamy wszytskich piotrkowian do internetowego głosowania.
„Ruda” to laleczka Justyny Sali, zdolnej uczennicy z III klasy gimnazjum. Jury ujął życiorys lalki, który bezpośrednio nawiązuje do imienia szkoły, czyli Szarych Szeregów. Stworzona przez Justynę „Ruda” urodziła się w 1928 roku i jest harcerką.

„Ruda” w ramach akcji „Wszystkie Kolory Świata” bierze udział w ogólnopolskim konkursie na najbardziej oryginalną laleczkę. Główną nagrodą jest koncert Majki Jeżowskiej.
Piotrkowska lalka oznaczona jest numerem 270 lub można ją wyszukać wpisując dane placówki: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim. Głosowanie trwa od 11.03.2019 r. (poniedziałek) od godziny 11.00 do 15.03.2019r. (piątek) do godziny 11.00.

Jak zagłosować?
1. Wejdź na stronę www.wszystkiekoloryswiata.pl
2. Kliknij: „Zagłosuj”
3. Znajdź lalkę nr 270 lub wyszukaj ją wpisując nazwę lub adres placówki: Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów w Piotrkowie Trybunalskim
4. Strona przekieruje cię, abyś zalogował się na facebook’u (za pośrednictwem fb odbywa się głosowanie)
5. Gdy zalogujesz się na fb wrócisz na stronę główną www.wszystkiekoloryswiata.pl klikasz „Oddaję głos”.

Albo bezpośrednio:
Link do oddania głosu znajduje się tutaj: https://www.wszystkiekoloryswiata.pl/lalka/270 (warunkiem oddania głosu jest aktywne konto na fb w momencie oddawania głosu).
← powrót