Weekend z kapelami

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 9 =
zdjęcie
W sobotę (20.05) zawitają do Piotrkowa kapele podwórkowe z całej Polski. Wszystko za sprawą 13. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.
Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego w Piotrkowie to największy tego typu przegląd w Polsce.
Po raz 13 do naszego miasta zjadą zespoły propagujące muzykę folklorystyczną, aby wziąć udział w rywalizacji a zarazem zaprezentować swój dorobek i nowy repertuar.
- Wszystkich miłośników podwórkowego muzykowania zapraszamy do amfiteatru miejskiego, gdzie przez dwa dni (20-21.05) będzie rozbrzmiewało dużo radosnej muzyki i czekało mnóstwo niespodzianek - zachęca Marek Doleciński, organizator ze stowarzyszenia „Agrafa”.

W sobotę od godziny 10.00 do 14.00 zaplanowano pierwszą turę prezentacji zespołów biorących udział w konkursie. Zaś na 16.00 zaplanowano oficjalne otwarcie Festiwalu, po którym rozpocznie się druga tura przesłuchań .

Drugi dzień festiwalu rozpocznie się od godz.10.00 trzecią turą prezentacji konkursowych. O godz.16.00 zostaną ogłoszone wyniki jubileuszowego 10. konkursu „Nowa Elewacja”, a następnie poznamy zwycięzców 13. edycji  Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.

Tradycyjnie Festiwal zwieńczy koncert laureatów oraz rozstrzygnięcie konkursu pt. „Powróćmy jak za dawnych lat”. Szczegółowe informacje dostępne na plakacie poniżej.
← powrót