Turniej Fan Klubów Drużyn Zagranicznych za nami

6 + 8 =
6 + 8 =
DSC_0010
Drużyna Romanisti Dalla Polonia została zwycięzcą I Turnieju Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Zawody odbyły się w minioną sobotę (15.04) na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6.

W sobotnim turnieju udział wzięły drużyny utworzone przez sympatyków europejskich klubów piłkarskich. Boiskowe zmagania rozpoczęły się o godz. 8.30 na Stadionie Miejskim „Concordia” przy ul. Żwirki 6.
-  Cały turniej przebiegł w pozytywnej atmosferze i nawet lekkie załamanie pogody i deszcz nie pokrzyżowały nam planów – informują organizatorzy Turnieju.

W turnieju wzięły udział fankluby takich drużyn jak m.in.: FC Barcelona, Atlético Madryt, AC Milan, Tottenham, Valencia, Chelsea, Inter Mediolan, Manchester United, SD Eibar.
Po zaciętej rywalizacji w duchu fair play mistrzostwo w I Turnieju Fan Klubów Drużyn Zagranicznych o Puchar Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego zdobyła drużyna Romanisti Dalla Polonia. W finale pokonali reprezentację FCBP 1:0 po rzucie karnym podyktowanym na samym początku spotkania. miejsce zdobyła drużyna Valencianistas Polonia pokonując MUSC POLAND 3:0.  Nie zabrakło również wyróżnień dla najlepszych zawodników, które wręczył obecny na turnieju prezydent Krzysztof Chojniak. Najlepszym bramkarzem został fan Valencii Kamil Przybyłowski. Królem strzelców został kibic Tottenhamu Bartosz Spodzieja. MVP turnieju został zawodnik Fan Club Barca Polska- Michał Rymer.