Wielkanocny Jarmark na Starówce

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 4 =
zdjęcie
Iście wielkanocny nastrój zapanował w niedzielę (25.03) w Rynku Trybunalskim. Wszystko za sprawą świątecznego jarmarku, który przyciągnął w serce Starówki tłumy piotrkowian.
Już po raz drugi jarmark został zorganizowany w zmienionej formule. Mieszkańcy, którzy w niedzielne południe pojawili się w sercu Starówki mogli nie tylko zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy, ale także skorzystać z innych atrakcji.

Na licznych stoiska ustawionych w Rynku można było znaleźć typowo wielkanocne ozdoby: baranki, pisanki, koszyczki oraz serwetki. Były także m.in. świąteczne wypieki oraz góralskie oscypki, a na najmłodszych czekały zabawki.
Jarmarkowi towarzyszył koncerty zespołów ludowych oraz plastyczne warsztaty dla dzieci. Zorganizowano także konkurs na najpiękniejszą własnoręcznie zrobioną plamę wielkanocną oraz pisankę.
W obu kategoriach jury przyznało wiele nagród i wyróżnień. Za najpiękniejszą palmę uznano dzieło stworzone przez podopiecznych Przedszkola Samorządowego nr 24. Z kolei najlepszą pisankę stworzyli podopieczni Prywatnego Przedszkola „Jacek i Agatka”.

Na koniec na wszystkich zgromadzony w Rynku Trybunalskim czekał wielkanocny żur przygotowanych przez piotrkowskich harcerzy.
 
 
← powrót