„Wolontariusz Roku” – czas na zgłoszenia

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 3 =
zdjęcie
Rozpoczęła się kolejna odsłona plebiscytu „Wolontariusz Roku”. W tym roku plebiscyt został rozszerzony o tytuł „Wolontariusza  Publiczności”.
 
Konkurs organizowany jest przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży „HARC” oraz Piotrkowskie Centrum Wolontariatu.
- Naszym celem jest wyróżnienie bezinteresownej i niezwykłej aktywności wolontariuszy działających w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim – opowiada Marcin Jończyk, prezes Stowarzyszenia „HARC”.

W tym roku oprócz „Wolontariusza Roku”, którego wybierze specjalnie do tego powołana Kapituła, zostanie także przyznany tytuł „Wolontariusza Publiczności”. O tym kto otrzyma te statuetkę zdecydują mieszkańcy podczas głosowania internetowego i głosowania podczas gali wręczenia nagród.
Gala Wolontariatu odbędzie się 5 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury.

Kandydatów do tytułu można zgłaszać do 9 listopada. Prawo do zgłaszania przysługuje:
- każdej organizacji pozarządowej działającej na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego;
- każdej instytucji publicznej działającej na terenie powiatu piotrkowskiego na rzecz mieszkańców miasta i powiatu piotrkowskiego.
- Organizacja lub instytucja mogą zgłosić jednego kandydata – zastrzegają organizatorzy.

Regulamin oraz formularz wniosku nominacyjnego dostępne na stronach internetowych: www.harc.com.pl oraz www.wolontariat.harc.com.pl.
Każdej organizacji  lub instytucji zgłaszającej nominację przysługuje prawo do zgłoszenia jednego kandydata.
← powrót