Z myślą o najmłodszych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
zdjęcie
Sześć kolejnych placów zabaw zostanie zmodernizowanych na terenie miasta. Remont przejdą place położone przy ulicy Wroniej, Poprzecznej, Norwida, Wyzwolenia, Rzecznej oraz Prusa.
Piotrkowski samorząd nie zapomina o swoich najmłodszych mieszkańcach, stąd wśród wielu tegorocznych inwestycji znalazły się i te mające na celu poprawę bezpieczeństw i jednocześnie komfortu zabawy dzieci.
W lipcu pisaliśmy o przetargu na modernizację trzech miejskich placów zabaw, położonych przy ulicach Słowackiego 43, Sulejowskiej 39 i Przemysłowej 35A. Tym razem w Miejskim Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta ogłoszono przetarg na modernizację kolejnych sześciu placów, położonych przy ulicach Wroniej, Poprzecznej, Norwida, Wyzwolenia, Rzecznej oraz Prusa.

W zakres remontu wejdzie naprawa urządzeń oraz innych elementów wchodzących w skład tych obiektów, naprawa nawierzchni amortyzującej oraz wymiana urządzeń nienadających się do dalszej eksploatacji. Oferty przetargowe można zgłaszać do 20 września do siedziby ZDiUM (ul. Kasztanowa 31). Termin realizacji powyższych inwestycji zaplanowano do 1 grudnia.
← powrót