Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Zamknięcie Rzemieślniczej - aktualizacja

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 4 =
zdjęcie
Pierwotnie na czwartek (8.11) na modernizowanej ulicy Rzemieślniczej zaplanowano wylewanie ostatniej warstwy asfaltu. Z powodów niezależnych od wykonawcy układanie asfaltu zostało przełożone na weekend. W tym czasie droga będzie całkowicie zamknięta dla ruchu.
Inwestycja przy przebudowie ulic Rzemieślniczej i Asnyka dobiega końca. Do zakończenia prac pozostało ułożenie ostatniej warstwy asfaltu oraz oznakowanie przebudowanej drogi.
Prace związane z ułożeniem masy bitumicznej zaplanowano na najbliższy czwartek .Z powodów niezależnych od wykonawcy układanie asfaltu zostało przełożone na weekend. W tym czasie droga będzie całkowicie nieprzejezdna. Niemożliwy będzie także wyjazd i dojazd do posesji.

Przypominamy, że wcześniej na drodze wybudowano obustronny chodnik oraz zjazdy do posesji. Zanim na teren inwestycji weszli drogowcy w ulicy Rzemieślniczej i Asnyka zmodernizowano kanalizację sanitarną i wodociąg oraz wybudowano kanalizację deszczową. Przy ulicy zamontowano także energooszczędne ledowe oświetlenie.
← powrót