Zbliża się XIV Ogólnopolski Festiwal Folkloru Miejskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 8 =
zdjęcie
30 kapel z całej Polski wystąpi w najbliższy weekend (19-20.05) na scenie miejskiego amfiteatru. Wszystko za sprawą czternastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru Miejskiego.
 
Już w najbliższy weekend Piotrków Trybunalski stanie się stolicą muzyki podwórkowej. Przez dwa dni będą gościć w naszym mieście zespoły propagujące muzykę folklorystyczną, aby ponownie powalczyć o nagrodę Grand Prix.
- Wszystkich miłośników podwórkowego muzykowania zapraszamy ponownie do amfiteatru miejskiego, aby wspólnie bawić się przy radosnych rytmach folkloru miejskiego - zachęca Marek Doleciński, organizator ze stowarzyszenia „Agrafa” .

W sobotę od godziny 10.00 rozpocznie się pierwsza tura prezentacji zespołów biorących udział w konkursie. Zaś na 16.00 zaplanowano oficjalne otwarcie Festiwalu, po którym rozpocznie się druga tura przesłuchań. Dodatkową atrakcją tego dnia będzie wystawa starych samochodów, czynna w godz. 12.00-15.00, na parkingu przed amfiteatrem.

Drugi dzień festiwalu (niedziela) rozpocznie się od godz. 10.00 trzecią turą prezentacji konkursowych. O godz. 15.00 wystąpi piotrkowska „Kapela Spod Dębu”, dwukrotny zdobywca nagrody Grand Prix, po czym nastąpi podsumowanie czternastej edycji Festiwalu oraz wręczenie nagród. Tradycyjnie całość zwieńczy koncert laureatów. Szczegółowe informacje dostępne na plakacie poniżej.
← powrót