BIP
PL EN
Telewizja Piotrków zaprasza na www

Aby przesłać do znajomego link z artykułem prosimy uzupełnić poniższy formularz:

Swoje imię i nazwisko:
E-mail znajomego:
Link:http://www.piotrkow.pl/nasze-miasto/aktualnosci/telewizja-piotrkow-zaprasza-na-www
3 + 2
Wyślij wiadomość
Dodano: środa, 11 wrzesień 2013

Telewizja Piotrków z myślą o mieszkańcach naszego miasta rozszerza obszary swojego funkcjonowania. Od 2002 roku telewizja nadaje program w obu piotrkowskich „kablówkach”- UPC i „Toya”. W 2012 roku poszerzyła zakres emisji o wydania, które można oglądać w internecie, a z początkiem września ruszyła oficjalna strona internetowa Telewizji Piotrków.

- Z myślą o tych mieszkańcach miasta, którzy nie posiadają kablówki, umieściliśmy program w kanale You Tube. To było dobre posunięcie, bowiem ze statystyk wynika, że każde wydanie ogląda kilkaset osób – mówi redaktor Naczelna Telewizji Piotrków Elżbieta Jarszak.
- Mamy też sygnały od piotrkowian zza granicy, którzy cieszą się, że dzięki naszemu programowi w Internecie mogą być „na bieżąco” z wydarzeniami w mieście – podkreśla Elżbieta Jarszak.

- Strona jest przejrzysta, zwięzła, zawiera informacje zarówno w wersji „pisanej”, jak i w postaci filmików, posiada bezpośrednie połączenie z Facebookiem, Twiterrem oraz portalem You Tube. Ma też wersję mobilną – wylicza redaktor naczelna – wszystko to z myślą o widzach, których zapraszamy do interaktywnego tworzenia programu.

Warto dodać, że to nie jedyne tegoroczne zmiany w telewizji. W maju Telewizja Piotrków dołączyła do grona aktywnych użytkowników portali społecznościowych - Facebook i Twitter.

Do oglądania nowej strony Telewizji Piotrków zapraszamy na www.telewizjapiotrkow.pl. Telewizję Piotrków można oglądać także za pośrednictwem portalu miejskiego www.piotrkow.pl.


Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

wersja mobilna: m.piotrkow.pl

projekt: UM, realizacja: kambit.pl