OEA MOK otwiera drzwi

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 3 =
zdjęcie
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza seniorów, młodzież oraz dzieci na Dni Otwarte, które potrwają od 16 do 20 września. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą zajęć.
Podczas zwiedzania Ośrodka będzie możliwość obejrzenia z bliska pracowni, w których odbywają się warsztaty, ale przede wszystkim zapoznania się z aktualną ofertą zajęć skierowanych do dzieci i seniorów. W tym roku można wybierać spośród warsztatów: teatralnych, tanecznych, wokalnych, plastycznych, ceramicznych/decoupage, jak również komputerowych, fotograficznych oraz dziennikarskich.
- Zapraszamy na warsztaty również dzieci i młodzież w wieku 7-15 lat. W ofercie proponujemy warsztaty: teatralne, taneczne, plastyczne, ceramiczne/decoupage, komputerowe, fotograficzne  oraz dziennikarskie – zaprasza Liliana Adaszek, kierownik OEA MOK i dodaje, że oferta przygotowana jest tylko dla dzieci i młodzieży z Piotrkowa Trybunalskiego. - Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do Ośrodka zgłoszenia otrzymanego od pedagoga szkolnego – dodaje Liliana Adaszek.

Równie bogatą listę zajęć przygotowano dla seniorów, na której znalazły się m.in. zajęcia teatralne, kabaretowe, plastyczne, dziennikarskie, taneczne, komputerowe, brydż towarzyski, wokalne, czy chór „Radość Życia”.

OEA MOK (ul. Słowackiego 13) będzie otwarty dla zwiedzających od 16 do 21 września, w godzinach 9.00 – 15.30.
← powrót