Dzisiaj: Poniedziałek 20 stycznia 2020

Kontrole przynoszą efekty

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Piotrkowska policja prowadzi kontrole samochodów ciężarowych wjeżdżających do naszego miasta. Akcje przynoszą pierwsze pozytywne efekty.
Kontrole prowadzone są systematycznie w różnych częściach miasta. Policjanci kontrolują samochody ciężarowe zarówno podczas codziennych patroli, jak i w ramach patroli ponadnormatywnych.
- Raz w tygodniu na ulice naszego miasta wyjeżdża dodatkowy patrol ponadnormatywny, którego zadaniem jest wyłącznie kontrola aut ciężarowych. Funkcjonariusze prowadzą takie działania w różnych godzinach i rejonach miasta – opisuje podinspektor Krzysztof Skrobek, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego.

Ostatni patrol ponadnormatywny miał miejsce w środę. Policjanci skontrolowali sześć samochodów, które przemierzały ulice Piotrkowa i okazało się, że wszystkie były przejazdami uprawnionymi.
- Wieść o prowadzonych kontrolach roznosi się wśród kierowców lotem błyskawicy. Prowadzona akcja ma więc także charakter prewencyjny. Nie tylko wyłapujemy kierowców łamiących prawo, ale także zapobiegamy kolejnym nieuprawionym wjazdom – dodaje podinspektor Krzysztof Skrobek zaznaczając, że kontrole będą prowadzone w kolejnych tygodniach.
 
← powrót