Nocą po wielokulturowym trakcie

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
zdjęcie
Już w dziś (11.05) startuje trzecia Noc Traktu Wielu Kultur. Tegoroczna odsłona poświęcona będzie pamięci Ireny Sendler.
Przez trzy dni będziemy mogli uczestniczyć w koncertach, pokazach tanecznych, a także zwiedzaniu najpiękniejszych piotrkowskich zabytków.
Tegoroczną edycję otworzy koncert w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia, poświęcony pamięci Ireny Sendler. Kolejne koncerty odbędą się w równie wyjątkowych miejscach tj.: w cerkwi pw. Wszystkich Świętych (zespół wokalny IKOS), na Zamku Królewskim („Coctail Muzyczny” Teresa Kaban, Henryk Błażej), w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Rzeszów Klezmer Band) oraz w Centrum Idei „Ku Demokracji”, gdzie irlandzką muzykę i tańce zaprezentuje zespół Duan.

Oprócz wydarzeń artystycznych przez całą sobotę (12.05) będzie można uczestniczyć w bezpłatnym zwiedzaniu najważniejszych zabytków Traktu Wielu Kultur z przewodnikami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-krajoznawczego.
Na zakończenie drugiego dnia (12.05) odbędzie się także rowerowa gra miejska „Nocny Kulturower 2018”- pełna wyzwań i zagadek dla miłośników „dwóch kółek" (o wydarzeniu więcej piszemy TUTAJ).
Trzydniowy maraton wielokulturowy zakończą niedzielne (13.05) spacery po mieście. Szczegółowy program znajduje się na plakacie poniżej.

Załączniki artykułu

PLAKAT - III NOC TWK (Pobrań: 259)
← powrót