Nordic Walking jest dla Ciebie!

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
zdjęcie
Piotrków Trybunalski znalazł się na trasie cyklu imprez „Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie”.  Wspólny spacer odbędzie się w niedzielę (23.09) nad jeziorem Bugaj.
 
 
„Nordic Walking jest dla Ciebie! Pomaszeruj przez łódzkie” to cykl imprez organizowanych na terenie województwa łódzkiego. Projekt realizowany przez RajSport Active adresowany jest do wszystkich, którzy chcą poznać prawidłową technikę Nordic Walking, spróbować marszu z kijami, przekonać się, że to najzdrowsza i najprzyjemniejsza forma aktywności ruchowej.

Przed wyruszeniem w trasę o długości ok 7- 10 km uczestnicy odbędą wspólną rozgrzewkę oraz wezmą udział w warsztatach z nauki prawidłowego chodzenia. Podczas marszu będą towarzyszyć uczestnikom instruktor i sędziowie Nordic Walking. Dwadzieścia osób z najlepiej opanowaną techniką zostanie wyróżnionych dyplomami i upominkami.
Rozpoczęcie imprezy od godz. 10.00. Przewidywane zakończenie ok godz. 14.00.
Koszt uczestnictwa - 15 zł od osoby. Liczba miejsc limitowana.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami tel.:
- Instruktor – sędzia Janusz Grzebski – 791168165,
- Organizator - Stowarzyszenie Rajsport Active – 607091095.
Zgłoszenia elektroniczne przyjmowane są poprzez stronę www.rajsportactive.pl/zapisy do 21 września, do godz. 20.00. Będzie możliwość rejestracji w dniu imprezy w biurze zawodów, pod warunkiem wolnych miejsc.
← powrót