Pamięci Marka Kapuścika

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
zdjęcie
W sobotę (3.11) w hali sportowej  Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 rozegrano turniej siatkarski poświęcony pamięci Marka Kapuścika. Po raz 10. uczczono w ten sposób pamięć o zmarłym nauczycielu wychowania fizycznego.
 
Dziesiąta edycja memoriału im. Marka Kapuścika odbyła się wyjątkowo na hali ZSP nr 4, a nie jak dotychczas w siedzibie byłego Gimnazjum nr 5. Jak co roku licznie zgromadzona grupa przyjaciół, znajomych, nauczycieli i uczniów uczciła w ten sposób pamięć zmarłego kolegi, byłego nauczyciela wf -u i wychowawcy pracującego w Gimnazjum nr 5 (obecnie SP nr 2), a wcześniej w Szkole Podstawowej nr 7.

Do turnieju zgłosiło się dziewięć zespołów i po rozegraniu kilkunastu meczy wyłoniono zwycięzcę, którym ostatecznie został zespół z Bełchatowa. Na drugim i trzecim miejscu ulokowały się zespoły z Piotrkowa.
Zwycięskie drużyny odebrały puchar i nagrody z rąk obecnego podczas memoriału prezydenta Krzysztofa Chojniaka, który podziękował za piękną rywalizację i pielęgnowanie pamięci o tak wartościowym człowieku, jakim był Marek Kapuścik. Wręczono także nagrody indywidualne dla m.in. najstarszego zawodnika turnieju, najlepszych kobiet oraz najlepszego zawodnika.
← powrót