• UWAGA! W związku ze zmianą operatora sieci telefonicznej czasowo niedostępny będzie numer telefonu służby dyżurnej Straży Miejskiej 986. Zgłoszenia można kierować pod numerem telefonii komórkowej 669 997 986.   ∗

Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
4 + 1 =
zdjęcie
Szczypiornistki Piotrcovii wygrały kolejny mecz w rozgrywkach PGNiG Superligi. Po bardzo zaciętym boju i nerwowej końcówce nasze zawodniczki o jedną bramkę okazały się lepsze od Korony Handball Kielce.
Sobotnie starcie w piotrkowskiej hali Relax przyniosło mnóstwo emocji. Od pierwszych minut mecz był bardzo wyrównany. Piotrkowiankom udało się dwukrotnie zbudować kilkubramkową przewagę, ale przyjezdne niwelowały straty. Na przerwę oba zespoły schodziły przy prowadzeniu Piotrcovii 13:12.
Po zmianie stron obraz gry wyglądał identycznie. Wynik cały czas oscylował wokół remisu, a to zwiastowało duże emocje w końcówce. Tak też się stało, a wynik spotkania nie był znany aż do końcowej syreny. W decydującym momencie Piotrcovia prowadziła 25:24 i broniąc dwa ataki rywalek wywalczyła dwa cenne punkty.

MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Korona Handball Kielce 25:24 (13:12)
MKS Piotrcovia: Sarnecka, Opelt, Kolasińska - Klonowska 3/1, Senderkiewicz 2, Zaleśny, Kopertowska 3, Wypych 6, Wasilewska 2, Ciura 3, Cygan, Ivanović 1, Belmas 1, Despodovska 2, Gajewska 2.
Korona Handball: Orowicz - Dominika Więckowska 3, Gliwińska 5, Czekala 1, Skowrońska 2, Syncerz 8, Charzyńska 2, Mochocka 3, Homonicka.

Sędziowali: Grzegorz Młyński (Zwoleń), Rafał Puszkarski (Legionowo).