Piotrkowianie na reprezentacyjnych zgrupowaniach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
zdjęcie
Aż sześcioro zawodników AKS Madej Wrestling Team znalazło się na pierwszych w tym roku zgrupowaniach kadr narodowych. W tym roku przed nimi nie tylko walka w lidze, ale także w międzynarodowych turniejach.
Katarzyna Mądrowska i Natalia Strzałka to dwie przebywają w Zakopanem, gdzie trenuje kadra narodowa zapaśniczek. Obie są wielką nadzieją reprezentacji Polski: mimo młodego wieku już mają na koncie medale mistrzostw Polski seniorek.
- Możliwość trenowania z takimi zawodniczkami jak Iwona Matkowska, Agnieszka Wieszczek-Kordus, Katarzyna Krawczyk i Monika Michalik to dla nas świetna okazja by podnosić swoje umiejętności - mówi Katarzyna Mądrowska.

Pierwszy w tym roku obóz zakończyła kadra zapaśników w stylu klasycznym, przygotowująca się do nowego sezonu we Władysławowie. W ośrodku COS, pod okiem szkoleniowca kadry Hazbulaka Bazorkina, trenowali Radosław Grzybicki i Mateusz Bernatek.
Na reprezentacyjne zgrupowanie pojechali także piotrkowscy „wolniacy”.  Magomedmurad Gadżijew oraz Zbigniew Baranowski trenowali w rosyjskiej Mahaczkale pod okiem trenera kadry Jusupa Abdusałamowa.

Zapaśników w narodowych barwach będzie można po raz pierwszy w tym roku zobaczyć na macie na początku lutego w Raciborzu, gdzie odbędzie się turniej o Puchar Polski (zapasy kobiet i styl klasyczny). Natomiast 27 lutego i 1 marca odbędą się mecze półfinałowe PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w których broniąca mistrzowskiego tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zmierzy się z zespołem KS Budowlani Łodź.
← powrót