Piotrkowianin na Dzień Kobiet

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
zdjęcie
Wicemistrz Polski Orlen Wisła Płock będzie kolejnym przeciwnikiem szczypiornistów Piotrkowianina w PGNiG Superlidze. Mecz, który rozegrany zostanie 8 marca, będzie miał wyjątkową oprawę.
Spotkanie pomiędzy naszymi szczypiornistami a Orlen Wisłą Płock to jedyny mecz Superligi, który rozegrany zostanie w Dzień Kobiet. Z tego powodu spotkanie będzie miało wyjątkową oprawę.
Hala Relax wypełni się różowym kolorem, a motywem przewodnim będzie różowa wstążka - międzynarodowy symbol walki z rakiem.

- Na środku parkietu zobaczymy różową wstążkę, ceremonia rozpoczęcia meczu będzie w blasku różowych świateł, a sami zawodnicy wystąpią oczywiście w różowych koszulkach – zdradzają organizatorzy.
Tego dnia panie będą mogły wejść na mecz za darmo, a to tylko jedna z wielu przygotowywanych na ten dzień niespodzianek.

Środowe starcie warto zobaczyć także z powodów stricte sportowych. W piotrkowskiej hali Relax pojawi się aktualny uczestnik fazy grupowej Ligi Mistrzów i bezapelacyjnie od lat jedna z najlepszych drużyn w Polsce.
W barwach płocczan zobaczymy m.in. reprezentantów Polski Michała Daszka, Adama Wiśniewskiego, Marcina Wicharego oraz braci Macieja i Tomasza Gębalów.
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00.
← powrót