Piotrkowskie akrobatki mistrzyniami Europy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 2 =
zdjęcie
Piotrkowski duet akrobatyczny - Natalia Woźniakowska i Iga Smolec - zdobyły pierwsze miejsce na Mistrzostwach Europy w Akrobatyce Powietrznej. Zawody odbyły się w miniony weekend (15-16.09) w Trenczynie na Słowacji.
 
Nasz kraj reprezentowało 49 zawodników, a wśród nich dwie piotrkowianki - Iga Smolec i Natalia Woźniakowska, które na co dzień trenują w Piotrkowskiej Fundacji Talentów pod okiem trenerów Ewy i Sylwestra Wiśniewskich.

Dziewczyny startowały w dwóch konkurencjach aerial hoob juniors solo (Iga Smolec) i w duecie. Perfekcyjny występ w duecie na kole przyniósł upragniony tytuł mistrzyń Europy oraz jedną z najwyższych not w całych mistrzostwach.

- Możemy być dumni  z występów nie tylko naszych dziewczyn, ale wszystkich Polaków, którzy zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej, zachwycając sędziów wysokimi umiejętnościami, pięknymi kostiumami i sportowym zachowaniem – nie kryją zadowolenia trenerzy piotrkowianek, zaznaczając, że czasu na odpoczynek nie będzie, bowiem już 14 grudnia br. rozpoczynają się Mistrzostwa Świata we Włoszech.
 
 
← powrót