Piotrkowskie zapaśniczki opanowały podium

Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
7 + 6 =
zdjęcie
Kadetki Atletycznego Klubu Sportowego Wrestling Team wywalczyły pięć medali podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Krotoszynie. Piotrkowianki wygrały także klasyfikację medalową.
Najlepsze zapaśniczki młodego pokolenia trenują w Atletycznym Klubie Sportowym Wrestling Team – taki wniosek można wysnuć patrząc na wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Piotrkowskie kadetki (zawodniczki do lat 17) wywalczyły w Krotoszynie pięć medali. Ze złotym krążkiem wróciła Patrycja Wochna (kat. 69 kg), srebrny trafił do Dominiki Jaroszewskiej (kat. 57 kg), zaś brązowe przywiozły: Nikoletta Szewczuk (kat. 43 kg), Nikola Dytrych (kat. 46 kg) i Aleksandra Skudlara (kat. 53 kg).
Sukcesy indywidualne pozwoliły AKS zająć pierwsze miejsce w klasyfikacji punktowej. W rankingu województw, łódzkie uplasowało się na trzeciej pozycji za lubelskim i zachodniopomorskim.