Dzisiaj: Poniedziałek 20 maja 2019

Rowerem po piotrkowskich parkach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 7 =
zdjęcie
„Piotrkowskie parki nocą”  - to cel najbliższego nocnego rajdu rowerowego, który odbędzie się sobotę 23 czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 czerwca.
Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Oddział w Piotrkowie wraz z Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na udział w rowerowym rajdzie, w nietypowej nocnej scenerii. Trasa wycieczki powiedzie po piotrkowskich parkach, z którymi związanych jest wiele mrocznych i tajemniczych historii.

- Wyruszymy o godz. 21.00 z Parku Belzackiego. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest posiadanie roweru sprawnego technicznie i wyposażonego w oświetlenie. Mile widziane są kamizelki i elementy odblaskowe – informują organizatorzy rajdu i dodają.
- Wszyscy rowerzyści zobowiązani są do przestrzegania przepisów ruchu drogowego. Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć tylko pod opieką osób dorosłych.

Impreza odbędzie się bez względu na pogodę.
Zgłoszenia i składkę w wysokości 8 zł przyjmuje Biuro Zarządu Oddziału PTTK (Pl. Czarnieckiego 10), do 20 czerwca. Więcej informacji pod numerem tel. 44 732 36 63.
← powrót