Tysiak za trasę rowerową

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
zdjęcie
Podziel się swoją ulubioną trasą, którą przemierzasz swoim jednośladem i wygraj nawet tysiąc złotych w konkursie dla mieszkańców województwa łódzkiego pn. "Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie łódzkim”.
Czy są wśród internautów entuzjaści wycieczek rowerowych? Nie wyobrażacie sobie weekendu bez ulubionych dwóch kółek? Do pracy jeździcie rowerem? Świetnie się składa. Rusza pierwsza edycja konkursu, organizowanego przez serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl.
- Jedyne, co należy zrobić to przekonać nas, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to coś. Nie ograniczamy konkursu tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych. Tematem pracy może być dowolna – zachęcają organizatorzy konkursu, zaznaczając że ocenie będzie podlegać nie tylko sama trasa, ale także atrakcyjność jej przedstawienia.

Prace konkursowe można nadsyłać w formie:
- mapy z opisem,
- tekstu do dwóch stron A4 (w formacie .doc lub .pdf), bądź
- zdjęcia lub materiału filmowego (własnego autorstwa).

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy województwa łódzkiego, powyżej 15 roku życia. Proponowana trasa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa łódzkiego. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę pieniężna w wysokości tysiąca złotych, zaś za zajęcie drugiego miejsca w wysokości 500 zł.
Prace konkursowe należy nadsyłać do 1 czerwca br. na adres: konkurs@clicktrans.pl. W temacie maila należy wpisać: „Moja trasa rowerowa”.
Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin dostępne są TUTAJ.
← powrót