Dzisiaj: Poniedziałek 25 marca 2019

Zagrajmy w „Piotrków Filmowy”

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
zdjęcie
W piątek (27.04) odbędzie się kolejna edycja gry miejskiej „Piotrków Filmowy”. Zgłoszenia do zabawy można nadsyłać do 20 kwietnia.
 
W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat w Piotrkowie Trybunalskim powstało wiele filmów, które były nagradzane na całym świecie i, mimo upływu lat, nadal cieszą się uznaniem widzów. 
Tegoroczna gra miejska „Filmowy Piotrków” pozwoli uczestnikom odnaleźć na piotrkowskim szlaku filmowym miejsca wykorzystane w ubiegłorocznym przeboju Tomasza Koneckiego „Listy do M. 3”.

- W zabawie mogą wziąć udział uczniowie klas siódmych szkół podstawowych oraz drugich i trzecich klas gimnazjów - opowiadają organizatorzy zabawy, dodając. - Gra ma na celu przybliżenie uczestnikom nie tylko filmowej historii miasta, ale również pokazanie alternatywnych metod nauki oraz integrację grup młodzieży z różnych szkół.

Zgłoszenia drużyn (max 4 os.) należy dokonać do 20 kwietnia, do godz. 18.00 w siedzibie CIT (ul. Zamurowa 11). Rozpoczęcie o godz. 10.00. Przewidywany czas trwania gry ok. 2,5 godziny.  
Szczegóły na stronie www.cit.piotrkow.pl. Regulamin dostępny w załączniku.

Załączniki artykułu

regulamin gry miejskiej (Pobrań: 184)
← powrót