Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
9 + 5 =
zdjęcie
Pewne zwycięstwo drużyny Piotrkowianina i wysoka porażka Piotrcovii – tak wygląda bilans weekendu z piłką ręczną w naszym mieście.
Jako pierwsze na parkiecie hali Relax pojawiły się szczypiornistki Piotrcovii. Przeciwniczkami naszego zespołu była wyżej notowana drużyna KPR Gmina Kobierzyce. Podopieczne Andrzeja Bystrama nie zdołały sprawić niespodzianki wyraźnie przegrywając 36:27.

Początek meczu zwiastował bardziej wyrównane widowisko. Mniej więcej w połowie pierwszej połowy zarysowała się przewaga przyjezdnych, które wyszył na kilkubramkowe prowadzenie. Po zakończeniu pierwszej części meczu Piotrcovia przegrywała 16:12.
Po zmianie stron zespół z Kobierzyc prezentował się jeszcze lepiej. Przyjezdne prowadziły grę i z każdą minutą powiększały przewagę. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 27:36.

Dużo lepiej zaprezentowali się zawodnicy Piotrkowianina, którzy bardzo wysoko pokonali zespół Arki Gdynia. Nasi szczypiorniści byli faworytami tego starcia i udowodnili, że są drużyną o klasę lepszą.
Początek spotkania nie zwiastował spokojnego zwycięstwa. Piotrkowianie popełniali mnóstwo błędów, co skrzętnie wykorzystali przeciwnicy. Arka prowadziła, a gospodarze dopiero około 20 minuty zdążyli wyrównać. Końcówka należała jednak do naszych zawodników, którzy na przerwę schodzili prowadząc16:12.
Po zmianie stron dominacja naszego zespołu nie podlegała dyskusji. Z minuty na minutę rosła przewaga Piotrkowianina, który wygrał ostatecznie 36:26.

Źródło: MKS Piotrcovia / fot. Krzysztof Betnerowicz