Dzisiaj: Niedziela 24 stycznia 2021

„Europa dla obywateli” – spotkanie informacyjne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 6 =
europa
21 lutego w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Europa dla obywateli”. Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz  organizacji i instytucji.
Jego celem jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”.

„Europa dla obywateli” wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:
- projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego,
- inicjatyw lokalnych,
- zaangażowania społecznego i demokratycznego,
- pamięci europejskiej.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2019 roku. Spotkanie jest otwarte i bezpłatne.
Aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli” www.europadlaobywateli.pl, gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia.
Spotkanie odbędzie się w godz. 10:30-15:00.
← powrót