Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej - spotkanie informacyjne

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
zdjęcie
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 6 marca 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.
Szczegółowe informacje, program spotkania dostępne są pod linkiem: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/3277-spotkanie-informacyjne-dotyczace-funduszy-europejskich-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej . W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia 5 marca 2019 r., do godz. 12:00.

Program spotkania
  • Rejestracja uczestników.
  • Fundusze Europejskie na założenie działalności gospodarczej dla osób fizycznych: poniżej 29 roku życia - w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, powyżej 30 roku życia - w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, zamieszkałych na obszarach wiejskich – w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020, w formie niskooprocentowanych pożyczek na rozpoczęcie działalności gospodarczej - w ramach Instrumentów zwrotnych.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Konsultacje indywidualne.
← powrót