Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Jeremie2 - Bezpłatne spotkanie informacyjne dla mikroprzedsiębiorców

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
zdjęcie
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza wszystkich zainteresowanych mikroprzedsiębiorców, działających na rynku do 24 miesięcy na spotkanie informacyjne dotyczące Projektu JEREMIE2 - możliwości skorzystania z preferencyjnych pożyczek na rozwój. Spotkanie odbędzie się 25 lipca 2019 r. godz. 10.00 siedziba ŁARR S.A. ul. Narutowicza 34 w Łodzi.
W ramach Projektu uruchomiono Fundusz Pożyczkowy dla mikro przedsiębiorców typu start-up, na cele inwestycyjno- obrotowe - Mikropożyczka Inwestycyjno- Obrotowa udzielana jest w kwotach od 5 do 70 tys. zł. Preferencyjnie oprocentowanie - TYLKO 0,1% w skali roku.
Wsparcie w ramach Projektu JEREMIE2 może być przeznaczone w szczególności na:
• wykonanie robót budowlanych,
• nabycie lub wytworzenie maszyn, urządzeń, wyposażenia,
•nabycie sprzętu komputerowego oraz oprogramowania,
• nabycie pojazdów,
• nabycie nieruchomości do wysokości 10% środków wypłaconych w ramach pożyczki.
 • nabycie środków obrotowych poprzez zakup towarów handlowych lub surowców produkcyjnych, który ma na celu rozwój przedsiębiorstwa.

Podczas spotkania eksperci ŁARR S.A. będą udzielać bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości skorzystania z projektu i rozwoju firmy.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmujemy na adres: rejestracja@larr.lodz.pl w tytule proszę wpisać "spotkanie 25 lipca 2019 r."
← powrót