Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Nowe szkolenia dla firm

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 3 =
Link
3 + 3 =
GWSIR -RUNDA 6
Niebawem wystartuje 6. NABÓR WNIOSKÓW do projektu  pn. „Kompetencje dla sektorów – gospodarka wodno-ściekowa i rekultywacja”. Projekt skierowany jest do firm, które planują rozpocząć, bądź działają czynnie w sektorze gospodarki wodnościekowej.
- W ofercie mamy 28 szkoleń, które są zarekomendowane przez Radę ds. Kompetencji w sektorze Gospodarki Wodno-Ściekowej i Rekultywacji. Projekt kierujemy do mikro, małych i średnich firm - informuje Katarzyna Jakubas z Agencji Rozwoju Regionalnego ARLEG SA.
W ostatnich dniach nastąpiła zmiana Rekomendacji Rady w celu lepszego dopasowania do aktualnych warunków rynku pracy i potrzeb pracodawców. I tak m.in. wprowadzone 3 nowe usługi rozwojowe:
  • Korzystanie z dostępnych otwartych narzędzi systemu informacji geograficznych,
  • Montowanie i konserwacja sieci wodociągowo-kanalizacyjnych,
  • Rekultywacja składowisk odpadów i innych terenów zdegradowanych;
- W większości proponowanych usług skrócono czas ich trwania oraz zostały zaktualizowane maksymalne kwoty dofinansowania osobogodziny usługi rozwojowej na pracownika - dodaje Jakubas.

Szczegółowe informacje dostępne są na FB - TUTAJ. W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań odpowiedzi można uzyskać pod nr tel. 76 862 27 77 wew. 61, 62, lub mailowo: gwsir@arleg.eu.
← powrót