Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Polski Producent Żywności 2019 - konkurs

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 5 =
zdjęcie
Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności 2019 oraz do Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla produktu najbardziej wpisującego się w 100- letnią tradycję Województwa Łódzkiego.
Zgłoszenia do udziału w konkursie należy złożyć (osobiście, przesłać pocztą tradycyjną lub  e-mail: sekretariat.ro@lodzkie.pl) w Biurze Podawczym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź do dnia 28 lutego 2019 roku.
O uzyskanie tytułu krajowego „Polski Producent Żywności” rywalizują ze sobą najlepsi producenci z całego regionu. Celem przedsięwzięcia jest wyróżnienie i promocja najlepszych, polskich producentów żywności, oraz uczulanie konsumentów na wyroby charakteryzujące się najwyższą jakością. Konieczność utrzymania wysokiego poziomu i ranga tytułu sprawiają, że Kapituła Wojewódzka i w kolejnym etapie Krajowa stawia bardzo wysokie wymagania wobec nominowanych produktów.
Wydarzenie objęte jest patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego.
 W załączeniu regulamin i karta zgłoszeniowa.

Załączniki artykułu

Regulamin (Pobrań: 541)
← powrót