Dzisiaj: Czwartek 18 sierpnia 2022

Projekty dla przedsiębiorców

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 9 =
Link
2 + 9 =
zxz
„BON – apetyt na rozwój” oraz „Przedsiębiorco czas na rozwój” to dwa projekty przewidziane w najbliższym czasie dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
 
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Przedsiębiorco czas na rozwój - nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”. Spotkanie informacyjne odbędzie się w poniedziałek (14 maja) w godz. 13.00- 15.15, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa (ul. Kościuszki 15). Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ. Więcej szczegółowych informacji pod numerami tel.: 44 633 05 13 lub 44 633 34 63.

To nie jedyny projekt jaki przewidziano dla przedsiębiorców w najbliższym czasie.
Bełchatowsko-Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. rozpoczyna realizację programu „BON – apetyt na rozwój” dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Celem programu jest podniesienie kwalifikacji pracodawców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw poprzez szkolenia.
Każde przedsiębiorstwo może wykorzystać pulę do 30 tys. zł z czego na jednego pracownika może maksymalnie przypaść kwota 3 tys. zł na szkolenia. Szkolenia są dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach pomocy de minimis 80% dla mikro i małych przedsiębiorstw i 70% dla średnich przedsiębiorstw. Tematyka szkoleń jest dowolna z jedynym ograniczeniem, że szkolenie musi być wpisane w Bazę Usług Rozwojowych zamieszczoną na stronie www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl.

← powrót