Dzisiaj: Czwartek 18 sierpnia 2022

"Przedsiębiorco czas na rozwój" - spotkanie informacyjne

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 6 =
Link
7 + 6 =
Obraz8
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”.
Najbliższe spotkanie informacyjne odbędzie się:
14 maja 2018 r. w godz. 13:00-15:15 (rejestracja od godz. 12:45), Sala konferencyjna Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15 – I piętro,
W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniach informacyjnych, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ pod przyciskiem „Weź udział”, do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00.
Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym.
Do skorzystania ze spotkań zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego.
Program spotkań:
  • Wsparcie dla przedsiębiorców i ich pracowników w zakresie dofinansowania szkoleń – prezentacja ofert poszczególnych operatorów w ramach systemu bonów na szkolenia.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
  • Konsultacje indywidualne.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniach decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.Lokalny Punkt Informacyjny w Bełchatowie, ul. Kościuszki 17, 97-400 Bełchatów, Tel.: 44 633 05 13; 44 633 34 63, e- mail: LPIBelchatow@lodzkie.pl
← powrót