Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Są pieniądze na przyłącza

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 5 =
zdjęcie
Oszczędności, wygoda, ekologia – w tych trzech słowach zawierają się najważniejsze zalety podłączenia nieruchomości do miejskiej kanalizacji sanitarnej. Teraz - dzięki dofinansowaniu budowy przyłączy – jest to jeszcze bardziej opłacalne.
Jak informują magistraccy urzędnicy ruszył drugi nabór wniosków do programu dofinansowania budowy przyłączy.
- Program dopłat zakłada, że mieszkańcy poniosą do 50% kosztów budowy przyłącza, tj. materiału i robocizny. Pozostałą część kosztów budowy oraz koszty dokumentacji projektowej, nadzoru inwestorskiego i inwentaryzacji powykonawczej weźmie na siebie miasto. Wysokość takiego dofinansowania sięgnąć może nawet 3 tys. zł – opowiadają.

O dofinansowanie mogą ubiegać się zarówno mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą.
Aby skorzystać z programu należy do 20 marca złożyć odpowiedni wniosek. Wzór formularza można pobrać z załącznika poniżej lub w formie papierowej w Biurze Obsługi Mieszkańców w obu budynkach magistratu.

Wypełnione dokumenty przyjmowane są w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28 w pokojach 26, 31 i 32. Aplikacje można składać w poniedziałek, środę i piątek w godzinach 7.30-15.30, natomiast we wtorki i czwartki w godz. 7.30-17.00. W tych miejscach można także uzyskać szczegółowe informacje na temat dofinansowania.

Załączniki artykułu

Wniosek dla mieszkańców (Pobrań: 1422)
← powrót