TBS prezentował dobre praktyki

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 7 =
Link
5 + 7 =
122 (1280x960)
W miniony piątek (11.12) w Warszawie odbyła się konferencja regionalna „Oferta Banku Gospodarstwa Krajowego dla budownictwa mieszkaniowego w ramach programów rządowych i działalności własnej banku”. Udział wzięło w niej około 200 podmiotów.
Głównym celem konferencji była prezentacja możliwości korzystania z mieszkaniowych programów rządowych przez gminy i podmioty z nimi współpracujące.
W programie spotkania znalazło się także miejsce na wystąpienia przedstawicieli gmin i TBS dotyczące dobrych praktyk z zakresu wykorzystania rządowych programów popierania budownictwa oraz oferty komercyjnej Banku na potrzeby lokalnych programów mieszkaniowych.

Do podzielenia się swoimi doświadczeniami zaproszony został także piotrkowski TBS reprezentowany przez prezes Elżbietę Sapińską, która zaprezentowała osiągnięcia piotrkowskiej Spółki.
W prezentacji „TBS w Piotrkowie Trybunalskim – budujemy dobrze i systematycznie” prezes Sapińska przedstawiła inwestycje, jakie Towarzystwo wykonało w latach 2009 – 2015, stopień wykorzystania środków z programu inwestycyjnego Krajowego Funduszu Mieszkaniowego oraz kredytu komercyjnego BGK, a także plany dotyczące pozyskiwania pieniędzy.
← powrót