Wyrosną bloki przy Broniewskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 3 =
Link
8 + 3 =
Miasto przymierza się do budowy mini osiedla we wschodniej części miasta. Na działce przy ul. Broniewskiego na początek powstaną dwa bloki, w których zamieszkają 63 rodziny.

Miasto przymierza się do budowy mini osiedla we wschodniej części miasta. Na dwuhektorowej działce przy ul. Broniewskiego, którą w ubiegłym roku magistrat przekazał spółce, na początek powstaną dwa bloki w których zamieszkają 63 rodziny.  
- Działka ze względu na przebiegającą przez nią linię energetyczną ma pewne ograniczenia, dlatego na razie skupiliśmy się na budowie dwóch bloków mieszkalnych. Jeżeli uzyskamy nowe warunki przebudowy linii to w następnej kolejności będziemy projektować następne budynki w tym rejonie – mówi Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Mieszkania mają być gotowe w 2017 roku i będą wykończone pod tzw. "klucz". Natomiast nabór najemców lokali i wydawanie wniosków ma rozpocząć się już na początku przyszłego roku. Zainteresowani będą mogli pobierać dokumenty w siedzibie TBS. Więcej na temat warunków najmu lokali można przeczytać na stronie www.tbs-piotrkow.pl.

Przypominamy, że to już kolejne bloki jakie powstaną w tym rejonie miasta. W sąsiedztwie przyszłych budynków TBS swoje nieruchomości buduje także prywatny przedsiębiorca.
Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ

← powrót