Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Zamieszkaj na nowym osiedlu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
zdjęcie
Szukasz mieszkania w dobrym miejscu? Skorzystaj z oferty miasta, które niebawem postawi bloki przy ul. Broniewskiego.
- To świetna lokalizacja. Jest cicho i spokojnie, wokół czeka mnóstwo terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych, a do tego jest bardzo blisko do centrum miasta – wylicza zalety Elżbieta Sapińska, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego. 
Jak dodaje, nowe bloki to świetny wybór także dla młodych małżeństw.
- W bardzo bliskiej odległości znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, a nawet szkoła ponadgimnazjalna. Bloki TBS wraz z realizowanymi przez prywatnych deweloperów inwestycjami stworzą przy ul. Broniewskiego nowoczesne osiedle, w którym nie zabraknie parkingów, sklepów oraz punktów usługowych.

Piotrkowski magistrat planuje budowę łącznika pomiędzy ulicami Broniewskiego i Sulejowską, który ułatwi dojazd do osiedla. W planach jest również powstanie parku, co dodatkowo wpłynie na atrakcyjność lokalizacji.

Oferta TBS pozwala stać się najemcą nowego lokalu za tylko część partycypacji w kosztach. Do wyboru są różnej wielkości mieszkania, które będą wykończone „pod klucz”. Budowa ma wystartować w czerwcu, a zakończenie zaplanowano na jesień 2017 roku.

Każdy zainteresowany zamieszkaniem w tej atrakcyjnej części miasta może już zgłosić swój akces do TBS.
- Są jeszcze mieszkania o różnej wielkości, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie będzie można dowiedzieć się wszystkich szczegółów – zaprasza Elżbieta Sapińska.

Oferta TBS dostępna jest na stronie internetowej www.tbs-piotrkow.pl, a o szczegółach można dowiedzieć się bezpośrednio w siedzibie spółki przy al.3-go Maja 31.
← powrót