Zapraszają przedsiębiorców na spotkania

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 4 =
Link
9 + 4 =
Urząd  Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym cyklu spotkań związanych z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z wdrażaniem Regionalnej Strategii Innowacji LORIS 2030.

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozpoczął kolejny etap wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji LORIS 2030. Prace będą polegały na organizacji cyklu spotkań z przedsiębiorcami o charakterze konferencyjno-warsztatowym mającymi na celu pobudzenie postaw proinnowacyjnych szczególnie wśród mikro, małych i średnich firm, wskazanie konkretnych korzyści płynących z wykorzystywania innowacyjności oraz budowanie gospodarki opartej na wiedzy i współpracy.

Cykl wydarzeń skupiony będzie wokół kluczowych dla województwa łódzkiego branż: nowoczesny przemysł włókienniczy i mody, innowacyjne rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze, zaawansowane materiały budowlane, medycyna, farmacja, kosmetyka, energetyka oraz informatyka i telekomunikacja.

Formularz rejestracji i szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny jest na stronach internetowych Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego oraz Urzędu Marszałkowskiego. Udział w konferencjach jest bezpłatny.

← powrót