Dzisiaj: Wtorek 04 sierpnia 2020

W miniony piątek (15 lipca)  podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury mieli okazję odwiedzić Planetarium w Łodzi. Wszystko za sprawą kolejnej wycieczki edukacyjnej, której celem było przybliżenie zagadnień z dziedziny astronomii.
15-07-2016

Wakacje w Zamku

Piotrkowskie Muzeum przygotowało specjalną ofertę na trwające wakacje. W programie są bezpłatne zajęcia zarówno dla grup młodzież, jak i całych rodzin. 
Ruszają letnie koncerty Old Town Jazz. W najbliższy weekend czekają nas aż trzy jazzowe koncerty, które będą częścią I Ogólnopolskiego Festiwalu Smaku.
 
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wystawę prac Malwiny Wojtali  pn. "W obecności koni i kotów". 
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wakacyjny cykl koncertów na dziedzińcu MOK. Pierwszy z występów zaplanowano już w najbliższy piątek (15.07), a piotrkowskiej publiczności zaprezentuje się zespół „Nadmiar”.
Wraz z początkiem wakacji wystartowały letnie półkolonie w świetlicy środowiskowej „Bartek”. Za nami pierwszy turnus, podczas którego łącznie bawiło się około dwustu dzieci.
W miniony piątek (8.07) podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury wybrali się na pierwszą wakacyjną wycieczkę. Celem podróży były Groty Nagórzyckie w Tomaszowie Mazowieckim.
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Seans zaplanowano w najbliższy czwartek (14 lipca), a w repertuarze jest francuska komedia „Facet na miarę”.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na otwarcie dwóch nowych wystaw, które od najbliższego piątku (6.07) będzie można oglądać w budynku ODA przy ul. Sieradzkiej.
Artystyczna uczta czekała w sobotni (2.07) wieczór w Centrum Idei ku Demokracji na miłośników arii operowych. Przybyli wysłuchali utwory Mozarta, Pucciniego, Lehara, Czajkowskiego, Moniuszki.