Dzisiaj: Niedziela 07 czerwca 2020

Autorski wieczór Aleksandra Książczaka

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 7 =
zdjęcie
Spotkanie wypełnione poezją, wspomnieniami, z odrobiną humoru - tak było podczas wieczoru autorskiego Aleksandra Książczaka, który odbył się w Ośrodku Edukacji Artystycznej.
Aleksander Książczak to długoletni nauczyciel wychowania fizycznego i plastyki w Szkole Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej oraz dyrektor tej placówki.
Przez wiele lat prowadził jeden z najlepszych teatrów dziecięcych w Polsce, a od ośmiu lat swoją pasją i miłością do poezji dzieli się m. in. z uczestnikami Teatru „Boczny Tor”, któremu szefuje.

Podczas autorskiego wieczoru poezja grała oczywiście pierwsze skrzypce, bo też i w życiu Aleksandra Książczaka obecna była od zawsze, co udowodnił przywołując wspomnienia z czasów szkolnych czy czasów studenckich. Nie zabrakło oczywiście poezji autorstwa Aleksandra Książczaka, mistrzowsko recytowanej przez samego bohatera wieczoru, a także aktorów z Teatru „ Boczny Tor”.
O swoim instruktorze nie zapomniała także młodzież, z którą Aleksander Książczak współpracował. Było także i o malarstwie, bo to kolejna pasja bohatera wieczoru, a zaprezentowane przez niego  obrazy pokazały, że nie jest to malarz początkujący.
 
Całość zakończyły oczywiście życzenia, podziękowania i gratulacje.
← powrót